EMKA TRANS V CLASS
 
 
 
www.emkatrans.com.pl
 
Luksus i komfort.
 
Na najwyższym poziomie
 
 
 
 
 
5 miejsc + kierowca
 
Nowoczesny luksus, prestiżowy wygląd, a do tego komfort, który sprawi, że każda podróż będzie przyjemnością. Począwszy od fotela kierowcy, aż po tylny rząd siedzeń poczujesz absolutnie wyjątkowe wrażenia z jazdy. Mercedes Klasy V to idealny wybór na każdego rodzaju okazję. Przewóz gości biznesowych, transfer na lotnisko, spontaniczny wyjazd, wesele żadna wycieczka nie jest nam obca. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych kierowców zarówno w kraju jak i zagranicą zapewnisz sobie bezpieczną i komfortową podróż.
 
 
 
 
Wnętrze
 
Przestronne wnętrze auta wykonane z wysokiej jakości materiałów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dla dobrego samopoczucie i wypoczynku wszystkie fotele zapewniają nadzwyczajną wygodę niezależnie od czasu podróży. Ponadto Klasa V posiada przyciemnione szyby z tyłu, dające poczucie prywatności oraz komfortu podróży w słoneczne dni. Na chłodne dni auto wyposażone jest również w ogrzewanie postojowe.
 
 
 
 
Bezpieczeństwo
 
Inteligentne technologie i innowacyjne rozwiązania wynoszą bezpieczeństwo na nowy poziom. Auto wyposażone jest we wszystkie możliwe systemy bezpieczeństwa. Asystent zmiany pasa ruch, asystent martwego pola, aktywny tempomat z funkcją awaryjnego hamowania, asystent utrzymania pasu ruchu.
 
 
 
 
 
 
Wyposażenie
 
Na pokładzie samochodu znajduje się lodówka na napoje oraz dwa uchwyty na napoje z funkcją podgrzewania lub chłodzenia. Mercedes wyposażony jest w wysokiej klasy system nagłośnienia Burmester Surround. Do samochodu posiadamy również dodatkowy bagażnik dachowy. W przestrzeni pasażerskiej znajduję się gniazdo 230V, do którego można podłączyć ładowarkę do laptopa lub smartfona. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić również sieć wifi z dostępem do Internetu. W trzecim rzędzie siedzeń po każdej stronie znajdują się gniazda 12V.
 
 
 
 
 
Fotele drugiego rzędu
 
Nadzwyczajna wygoda i komfort. Fotele z funkcją masażu, wentylacji oraz leżanki zatroszczą się o plecy pasażerów i pozwolą na podróżowanie na nieznanym dotąd poziomie. Indywidualne ustawienie funkcji rozkocha w sobie każdego, bez wyjątków! Dodatkowo fotele wyposażone są w 4 gniazda USB – C.
 
 
 
Zaufaj doświadczeniu
 
 
 
 
Potrzebujesz komfortowego transportu? Zapraszamy do kontaktu.
 
 
 
Izabela Przewłocka
Business Development Manager
i.przewlocka@emkatrans.com.pl
+48 798 135 506