Firma transportowa – o nas

_dsc2509

 

Jesteśmy firmą transportową istniejącą na rynku od 1991 roku. Świadczymy usługi z zakresu organizacji przewozów krajowych i zagranicznych. Zajmujemy się wynajmem luksusowych autokarów oraz busów.
Obsługujemy agencje turystyczne i biura podróży. Mamy doświadczenie w organizacji zjazdów, kongresów, konferencji, imprez okolicznościowych czy wyjazdów narciarskich. Organizujemy przewozy osób na terenie kraju oraz całej Europy. Posiadamy licencję wspólnotową na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu osób o numerze OU- 000370.

Doświadczenie

Doświadczenie w transporcie turystycznym
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi w działaniu oraz stale podnoszonym standardom jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych w Polsce.
W swoim taborze posiadamy wyłącznie nowe, luksusowe autokary marki MERCEDES oraz SETRA (2017-2019) z ilością miejsc dla pasażerów 49, 55, 65 oraz 69 w pełnej opcji wyposażenia
Współpraca z firmami transportowymi na terenie całego kraju umożliwia nam realizowanie transportu z każdego miejsca w Polsce, daje nam to również możliwość obsługi logistycznej imprez masowych z ilością uczestników przekraczającą niekiedy kilka tysięcy. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności w transporcie turystycznym procentuje w postaci umiejętności dostosowania się do życzeń najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ofirmie-2