Autokarowy przewóz osób

przewóz osób warszawaEmka – Trans dysponuje nowoczesnymi autokarami, które są w pełni sprawne i zapewniają bezpieczeństwo podczas przewozu osób. Doświadczona załoga zadba o komfort podróży, natomiast czyste i zadbane wnętrze spowoduje, że podróż minie szybko i przyjemnie. Wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani i chętni, aby zobaczyć nasze autokary, zapraszamy do siedziby naszej firmy, znajdującej się w mieście Żyrardów.

Oferta skierowana jest zarówno dla Klientów organizujących podróże krajowe, ale także dla wycieczek zagranicznych. Pragnąc zapewnić pasażerom przyjemną i wygodną podróż nasze autokary wyposażyliśmy nie tylko w toalety i telewizory, ale także:

Przewóz osób – Warszawa

Autokarowy przewóz osób skierowany jest dla Klientów, którzy organizują wycieczki szkolne i zagraniczne, zielone szkoły, przejazdy na baseny i do kina, pielgrzymki, pogrzeby, imprezy integracyjne. Przewóz osób odbywa się na terenie miasta – Warszawa. Autokary są przygotowywane do wyjazdu w siedzibie firmy Emka – Trans, która znajduje się w miejscowości Żyrardów. W celu rezerwacji autokaru należy podać dane organizatora i lidera całej grupy wraz z telefonem kontaktowym. Kierowca autokaru indywidualnie skontaktuje się z Klientem, w celu uzgodnienia szczegółów wyjazdu.

Niezawodna pomoc

Pracownicy firmy Emka – Trans wiedzą jak ciężkim zadaniem logistycznym jest przewiezienie większej grupy ludzi. Jesteśmy otwarci na Klienta i pragniemy aktywnie włączać się w organizowanie przejazdów. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednią ilość autokarów, wybierzemy odpowiednią ilość załogi i pomożemy w uzupełnieniu wszelkich wymaganych formalności.

Dział Obsługi Klienta posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przejazdów autokarami. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do sprawności autokaru, przedstawimy odpowiednie dokumenty dopuszczające autokary do transportu osób.